למרות שהיא מדינה ענקית דרכי התחבורה בארצות הברית אינן רבות. אמצעי התחבורה הנפוץ ביותר הוא הרכב הפרטי ובשל כך השימוש בתחבורה ציבורית כמו הרכבת והאוטובוס איננו כלכך נגיד ונוח לשימוש. שירותי הרכבת בארצות הברית משמש בעיקר לנסיעות ארוכות ממדינה למדינה ומחיר היקר לכרטיס נסיעה בודד בדרך כלל איננו מצדיק את השימוש בה.

שירותי האוטובוס הפנימיים בכל עיר נמצאים בשימוש בעיקר אצל האוכלוסייה החלשה אשר אין ביכולתה להחזיק ברכב פרטי ולכן ברוב הערים קווי האוטובוס עוברים בתדירות נמוכה מאוד ומשרתים אזורים מצומצמים ביותר.

רוב שדות התעופה בארצות הברית ובמיוחד בערים הגדולות והפופולאריות ביותר על ידי התיירים נמצאים מחוץ למרכזי הערים ולרוב על מנת להגיע ליעדכם בתחבורה ציבורית יהיה עליכם להחליף אמצעי תחבורה בדרך פעם אחת או יותר תלוי ביעד אליו אתם מעוניינים להגיע. בשל המרחק הרב שימוש במונית עלול להיות יקר מאוד עקב המרחק הרב בין שדות התעופה למרכזי הערים.

בסיטי שאטל אנו מציעים לכם פתרון אשר יעזור לכם להתחיל את הטיול בעיר הגדולה בדרך הנוחה הזולה והקלה ביותר. כמעט בכל עיר גדולה בארצות הברית אנו מציעים שירותי שאטל משותף משדה התעופה ליעדכם בתוך העיר. שימוש בשירות השאטל שלנו בארצות הברית בין אם אתה נוסע אחד או קבוצה של נוסעים מספק את הפתרון הטוב ביותר להעברה משדה התעופה שבו נחתת לבית המלון או היעד אליו אתם מעוניינים להגיע ועוזר לכם להימנע מבזבוז זמן מיותר שלרוב מלווה במשקלם הכבד של המזוודות אותם אתם סוחבים.

לנוסעים מביניכם אשר מעוניינים להגיע באופן פרטי משדה התעופה למלון אנו מציעים גם שירותי העברות פרטיות מרוב שדות התעופה בארצות הברית במחירים מיוחדים ונמוכים מאלו של נהגי המוניות במקום עצמו. עם נחיתתכם והיציאה אל אולם מקבלי הפנים ימתין לכם נהג אשר יחזיק שלט עם שמכם אשר יוביל אתכם לרכב יוקרתי ויסיע אתכם ליעדכם בדרך המהירה והנוחה ביותר.

עוד דרכים להנות בחופשה

לטייל עם הילדים

­

לטייל ברכב שכור

­

טיולי שופינג בעולם

­