אם אתם כאן זה אומר שני דברים: האחד, אתם טסים בקרוב לנופש בחו"ל, אחרי כל כך הרבה זמן. והשני, אתם מחפשים שירות העברות (שאטל) במדינה אליה אתם טסים. אם כך, נעים להכיר. שירות הסעות במדינה זרה הפך לדבר הכרחי בעת החופשה. ממש באותה החשיבות של הזמנת כרטיסי טיסה, כרטיסים לאטרקציות ומלון מראש, טרם הטיסה המיוחלת.

ולמה? התשובה פשוטה: בעזרת שירות שאטל, תוכלו להגיע למלון שהזמנתם במהירות ובקלות, מבלי להתברבר בדרכים עם מזוודות לאחר טיסה ארוכה ומתישה.


למה עדיף להזמין שרותי הסעות?
ראשית, זה יבטיח לכם כבר מהבית הזמנה קלה וידידותית. נהג השאטל יחכה לכם באולם הנוסעים, ילווה אתכם ואם תרצו, יוכל להכיר לכם את המדינה אליה הגעתם, ולהמליץ לכם על מקומות ואטרקציות לבילוי.

שירותי הסעות


התלבטות רבה שחוזרת על עצמה היא בנושא התחבורה הציבורית. נכון, ברוב המדינות התחבורה הציבורית מתפקדת בצורה מצוינת ובתוך העיר סביר שההמלצה החמה ביותר תהיה להשתמש בשירותי הרכבת, אך הדבר שונה כאשר מדובר על תחבורה משדות תעופה גדולים (כמו למשל שדה התעופה היתרו שבלונדון). כאשר נוחתים בשדה, לאחר טיסה מפרכת והמתנה לא קצרה בבדיקת הדרכונים, הדבר האחרון שתרצו הוא להתברבר בין אוטובוסים ורכבות, רק כדי להגיע כמה שיותר קרוב למלון שלכם.
לכן, בזמן הזה, כמעט באותו מחיר – תוכלו להגיע עד לדלת הכניסה הראשית של המלון בנחת. ואז, מעריכים זאת יותר.


הסעה פרטית מול שאטל
אין הבדל משמעותי בין שירות שאטלים לבין שירות שירות הסעות פרטי. בשניהם אתם מקבלים הרי את אותם הדברים בדיוק: נהג, יחס VIP, עזרה עם המזוודות, הורדה בפתח המלון, היכרות עם המדינה והמלצות שונות. אך אם בכל זאת האופציה להסעה פרטית פתוחה בפניכם, חשוב שתדעו שההבדל היחיד הוא, שבה למעשה נוסעים לבד והמכונית כולה שלכם. לעומת שירותי השאטל, בהם יכול לקרות מצב שתחלקו מכונית עם נוסעים נוספים. וכמו שהנסיעה במכונית מתחלקת, כך גם המחיר לנסיעה מתחלק בין כל הנוסעים.


לא מעט נוסעים שרוצים להגיע כמה שיותר מהר למלון, מתעניינים מראש האם בעת הזמנה של שאטל צפוי לקחת להם יותר זמן מהסעה פרטית, ולמרות שהגיוני לחשוב כך, כי בשאטל לפעמים יש יותר נוסעים שיכולים לרדת לפניהם, ברוב המקרים לא כך הדבר, מהסיבה הפשוטה שהנהגים תמיד נוהגים להסיע נוסעים אל אותו אזור של מלונות, כך שזמן ההמתנה שמחכה לכם הוא ממש אפסי.
בסופו של דבר, לא משנה אם הזמנתם הסעה פרטית או שאטל, וודאו עם הנהג מראש ואל תתביישו לשאול אם הוא לוקח אתכם עד לדלת המלון. ישנם נהגים שמפזרים בנקודות מסוימות וזה לא משהו מומלץ. המטרה שלכם בהזמנת שירות שכזה – להגיע ישירות למלון מבלי להתברבר בדרכים.

עוד דרכים להנות בחופשה

לטייל עם הילדים

­

לטייל ברכב שכור

­
הסעות אחרי הקורונה

הסעות אחרי הקורונה

­