רגע לפני שאתם ממהרים להזמין שירות מחברת היסעים - כדאי לוודא מספר פרטים חשובים, כגון: מקצועיות החברה, ותק וניסיון החברה בתחום ההסעות, צי רכבי ההסעה, בטיחות, רמת השירות, רישיון וביטוח להפעלת העסק ומתן שירותי הסעות, עמידה בלוחות זמנים, המלצות וכמובן מחיר.

סקר שוק מקיף בין חברות ההיסעים יאפשר לכם להשוות מחירים אך אין למהר ולבחור במחיר הזול ביותר כיוון שאתם עלולים לגלות כי רמת השירות ואיכות כלי הרכב נמוכה ואינה לשביעות רצונכם. לכן, בבואכם לבחור חברת הסעות חשוב להקפיד על קראת חוות דעת, כדאי לקבל המלצות במידת האפשר, ויש לוודא כי החברה פועלת ברישיון ומציעה ביטוח כנדרש בחוק. כמו כן, כדאי ליצור קשר עם מספר חברות היסעים על מנת להתרשם מאיכות השירות והתאמתו לצרכים הייחודיים שלכם, ויש לקבל פרטים הנוגעים למקצועיות וניסיון החברה.

מקצועיות וניסיון בענף

חברה מקצועית להסעות מבינה את צרכי הלקוח ומתאימה עבורו רכב הסעות איכותי ותקין. חברת הסעות מקצועית מתחייבת לפעול לפי תקנים ונהלים מחמירים בענף ולכן היא מבצעת בדיקות שוטפות של כלי הרכב ומבצעת טיפולים שוטפים על מנת להבטיח את בטיחות הרכב ושלום הנוסעים. חברה מקצועית מציעה ניסיון עשיר בענף ההיסעים ולכן היא מסוגלת להציע מעטפת שירותים רחבה הכוללת בין היתר שירותי הסעות לשדה התעופה, הסעות לבתי ספר ולמפעלים, הסעות עובדים, הסעת בעלי מוגבלויות, הסעות לאירועים בכל הארץ, הסעות תיירים ואח"מים, הסעות לטיולים ועוד.

חברה מנוסה מעסיקה צוות נהגים מקצועי שעובר הכשרות כל העת בתחומי בטיחות, נהיגה, עזרה ראשונה ושירות. בחירת חברת היסעים מקצועית מבטיחה ללקוח שירות מעולה המלווה ביחס אישי, עמידה בלוחות זמנים, הכרות עם כבישי הארץ, ושירות אמין ואיכותי, כמו גם צי רכבי הסעה מגוון ואיכותי.

שירות החברה

כדי לבחור חברת הסעות מנוסה ומקצועית יש לתת דגש גם על נושא השירות ויחסי האנוש. מומלץ לקבל המלצות על החברה מראש וכך ניתן להתרשם מהיחס של צוות התפעול וההנהלה, ובמיוחד יש לתת דגש על שירות הנהגים כיוון שאלה נמצאים בקשר ישיר עם הנוסעים. יחס אישי וחם המלווה בשירות נעים הופכים כל נסיעה לחוויה, לכן חשוב לבדוק את נושא השירות ואין להתפשר בנושא זה.

אמינות החברה

כאשר אתם מזמינים הסעה אינכם מעוניינים לגלות לפתע כי שכחו אתכם או שהחברה אינה עומדת בלוחות הזמנים כפי שהתחייבה. בחירת חברה מקצועית מבטיחה לכם אמינות גבוהה, ובמידה ויש עיכוב תעודכנו על כך בזמן. אם רכב ההסעות נתקע תדאג החברה לשלוח במהירות רכב אחר כדי שתוכלו להגיע בזמן למקום חפצכם.

ביטוח ורישיון עסק

חשוב לבדוק כי לחברה שבחרתם יש את כל האישורים והביטוחים הנדרשים לפי חוק למתן שירותי הסעות. חברה מקצועית שמה בראש מעייניה את הלקוחות ולכן דואגת לביטוח, לתקינות ורישיון הרכבים, לרישיון עסק חוקי והיא דואגת לתחזוקת הרכבים ולהכשרות מקצועיות לנהגים על מנת להוביל אתכם ממקום למקום בבטחה, במהירות ובנוחות.

עוד דרכים להנות בחופשה

לטייל עם הילדים

­

לטייל ברכב שכור

­
הסעות אחרי הקורונה

הסעות אחרי הקורונה

­