כולנו מכירים את הרגע שבו נוחתים ביעד אליו בחרנו להגיע כאשר עברנו את ביקורת הדרכונים, אספנו את המזוודות ויצאנו מאולם קבלת הפנים החוצה ושאלנו את עצמינו מה עכשיו? איך מגיעים למלון? באילו אמצעי תחבורה עליי להשתמש?

אין דבר מעצבן יותר מאשר לקחת מונית ולגלות מאוחר יותר שנהג המונית שלקחנו החליט להביא אותנו מהצד השני של העיר תוך כדי עיקופים מיותרים אשר גרמו למחיר שעל המונה להרקיע שחקים. כולנו חווינו כבר את התסכול בלקיחת קו מטרו או רכבת ולגלות שבעצם התחנה ה"קרובה" למלון היא בעתם 2-3 ק"מ ממנו ואז מתחילים לנחש לאיזה כיוון עלינו להמשיך בדרך למלון בעיר שרק הרגע נחתנו בה או סתם ב"לשרוף" את זמננו היקר כלכך בטיול בחיפושים ושיטוטים אחר המלון שלנו או היעד אליו אנו צריכים להגיע משדה התעופה,וכל זאת עוד בהנחה שנחתנו בשעות שבהן יש תחבורה ציבורית משדה התעופה.


על מנת להימנע מכל אלו ולהתחיל את טיולכם ברגל ימין כדאי להזמין העברות משדה התעופה למלון מראש. כאשר אתם מזמינים העברות משדה התעופה אל המלון או כל יעד אחר מסיטי שאטל אתם מקבלים מחיר קבוע מראש אשר איננו תלוי בפקקים , כבישים סגורים או כל דבר אחר אשר מעכב את ההגעה ליעד. המחיר ששילמתם בעת ההזמנה הוא המחיר הסופי אשר ברוב המקרים זול יותר מאשר השימוש במונית.

שימוש בשירותי ההעברות של סיטי שאטל יבטיח לכם הגעה מהירה נוחה ובטוחה ככל האפשר ליעדכם תוך כדי הימנעות מתורים מיותריםבחיפוש אחר מונית פנויה, במיוחד עם הנחיתה שלכם היא בשעת עומס. שימוש בשירותינו יבטיח לכם נחיתה רגועה נטולת לחץ שכן גם אם טיסתכם התעכבה הנהג אשר אמור לפגוש אתכם מעודכן בשעת ההגעה הנכונה וימתין לכם עם נחיתתכם.

לסיכום, בסיטי שאטל אנו מאמינים שאיך שהטיול מתחיל ככה הוא ימשך ויגמר, אז על מנת שהטיול שלכם יתחיל חלק ומהנה ככל האפשר,יש להזמין את שירותנו אשר מציע  העברות מרוב שדות התעופה בעולם לכל יעד אשר אליו אתם מעוינים להגיע.

עוד דרכים להנות בחופשה

לטייל עם הילדים

­

לטייל ברכב שכור

­
הסעות אחרי הקורונה

הסעות אחרי הקורונה

­