אודות סיטי-שאטל
את צוות סיטי שאטל מרכיבים אנשי תיירות מהמעלה הראשונה עם נסיון רב שנצבר במשך יותר מעשר שנים.

האתר הוקם מראיה כוללת לטובתו של התייר הישראלי, כל אדם שחווה נחיתה ביעד מרוחק מישראל ואחרי טיסה מעייפת הבין שהנוחות בנסיעה משדה התעופה למלון היא חשובה לא פחות מהטיסה עצמה, לכן יצרנו קשרים עם ספקי הסעות והעברות ממדינות רבות וערים ראשיות.

מהיום ניתן להזמין ישירות באתר באנגלית הזמנה ישירות אצל ספק העברות, לחצו על הקישור והגיעו לעמוד היעד, בחרו את סוג העברה אותה אתם רוצים, מלאו פרטים ובצעו הזמנה ישירות.

אנו מספקים שירותי העברות לנוסע העסקי, כמו גם לבודדים וקבוצות שרוצים להגיע בצורה נוחה ומשתלמת למלון או למחוז חפצם.
במידה ואת\ה נוסעים לנסיעת עסקים אתם בוודאי יודעים את חשיבותה של כל דקה וניצול מרבי ומקסימאלי ככל האפשר של הזמן הקצר העומד לרשותכם.

כולנו מכירים את הרגע שבו נוחתים ביעד אליו בחרנו להגיע כאשר עברנו את ביקורת הדרכונים, אספנו את המזוודות ויצאנו מאולם קבלת הפנים החוצה ושאלנו את עצמינו מה עכשיו? איך מגיעים למלון? באילו אמצעי תחבורה עליי להשתמש? אין דבר מעצבן יותר מאשר לקחת מונית ולגלות מאוחר יותר שנהג המונית שלקחנו החליט להביא אותנו מהצד השני של העיר תוך כדי עיקופים מיותרים אשר גרמו למחיר שעל המונה להרקיע שחקים. כולנו חווינו כבר את התסכול בלקיחת קו מטרו או רכבת ולגלות שבעצם התחנה ה"קרובה" למלון היא בעתם 2-3 ק"מ ממנו ואז מתחילים לנחש לאיזה כיוון עלינו להמשיך בדרך למלון בעיר שרק הרגע נחתנו בה או סתם ב"לשרוף" את זמננו היקר כלכך בטיול בחיפושים ושיטוטים אחר המלון שלנו או היעד אליו אנו צריכים להגיע משדה התעופה,וכל זאת עוד בהנחה שנחתנו בשעות שבהן יש תחבורה ציבורית משדה התעופה.
על מנת להימנע מכל אלו ולהתחיל את טיולכם ברגל ימין כדאי להזמין העברות משדה התעופה למלון מראש.

לכן על מנת לא לבזבז זמן יקר זה בחיפושים אחר דרכי הגעה משדה התעופה ליעדכם הסופי רצוי להשתמש בשירותי סיטי שאטל.

בברכה
צוות סיטי-שאטל

עוד דרכים להנות בחופשה

לטייל עם הילדים

­

לטייל ברכב שכור

­
הסעות אחרי הקורונה

הסעות אחרי הקורונה

­